Події

День зосередження у Запоріжжі «Божий Виноградник. Як бути разом і приносити багато плодів»

12 Березня, 2018

У Запоріжжі, 9 березня, в храмі Бога Отця Милосердного відбувся день зосередження для парафіяльної молоді. «Божий Виноградник. Як бути разом і приносити багато плодів» – це тема зустрічі, яка була присвячена питанню спільноти: вмінню перебувати в ній, труднощам, які виникають у відносинах з іншими і шляхам подолання їх. Участь в цій зустрічі прийняла молодь із запорізьких парафій.

Так насправді день зосередження розпочався ще в четвер конференцією з нашим гостем з Мадриду о. Пабло Екскріва де Романі.  о. Пабло розповів про свободу, про її різновиди і те як бути вільним у житті.

Зустріч у п’ятницю розпочалася з конференції о. Олександра Пухальського, який зазначив, що людині треба виходити зі своєї зони комфорту, бо лише так ми можемо навчитися жити у спільноті. Наступним кроком дня зосередження була праця в групах: молодь роздумувала над п’ятим розділом Книги пророка Ісаї. Кожна група намагалася відшукати в притчі про виноградник вказівки  щодо життя у спільноті.

Також на день зосередження був запрошений брат Алойзій зі згромадження братів Альбертинців, котрий розповів про свій життевий досвід перебування у спільноті та служіння бідним.

Пообідавши молодь об’єдналася у молитві. Після чого на всіх знову чекала праця в групах: приготування роздумів на Хресну дорогу. А далі всіх чекало продовження конференції о. Пабло.

День зосередження закінчився Хресною дорогою та Святою Мессою. І всі повернулися додому з надією на подальше продовження днів зосередження у майбутньому.

 

Софія Мєзєнцева