Події

День зосередження молоді парафії святого Олександра

23 Жовтня, 2017
«Церква – це я!»: у суботу 21 жовтня молодь парафії святого Олександра мала змогу поглибити свої знання та зміцнити віру.

У монастирі сестер-гонораток для юнаків і дівчат влаштували день зосередження. Організовувала захід сестра Агата Нуцковська. Для роздумів було запропоновано проблематику співвідношення окремої особистості та Церкви. Зустріч провадив єпископ Київсько-Житомирської дієцезії отець Віталій Кривицький.

О 9:30 молодь прибула до сестер, які почастували нас гарячими напоями та печивом, щоб ми нарешті остаточно прокинулися й були готові продуктивно попрацювати. Уважно вислухавши вступні настанови отців, учасники розділилися на дві групи та протягом наступних 30 хвилин намагалися графічно зобразити відповідь на запитання про роль Церкви в житті окремої особи, а окремої особи – в житті Церкви. Згодом групи презентували результати своєї роботи та спільно їх обоговорили. Єпископ узагальнив висловлені думки й розповів про основні засади життєвого шляху кожного доброго католика.

Потім відбувалася адорація, протягом котрої кожен мав змогу посповідатися, чим більшість присутніх і скористалася, адже не кожного дня можна отримати відпущення гріхів від єпископа.

Логічним продовженням дня стала Меса. Проповідь отця Віталія логічно продовжила тему ранкової роботи й підсумувала роздуми, яким був присвячений день зосередження. Після неї сестри почастували учасників смачним обідом. Підсумки зустрічі підбивали за філіжанкою запашної кави й шоколадними ласощами.

Наприкінці дня ми щиро подякували отцям і сестрам, які присвятили цей день тому, щоб наблизити нас до спасіння й полегшити наш шлях до вічного життя. Ми отримали справжнє свідчення віри й неабиякий заряд позитиву і натхнення – і вже з нетерпінням чекаємо нового дня зосередження, роздумуючи, що ж приготує сестра Агата наступного разу.

 

Антон Опанасенко

Джерело – Київсько-Житомирська дієцезія