Події

ДЕНЬ ЗОСЕРЕДЖЕННЯ ДЛЯ РОДИН В ЖИТОМИРІ

31 Грудня, 2019

https://kzd.org.ua/news/den-zoseredzhennya-dlya-rodyn-v-zhytomyri

Рік святості подружжя та родини добігає до завершення.  Вже за кілька днів, в урочистість Святого Сімейства, в кожній парафії подружжя відновлять свої обітниці і знову, як колись в день шлюбу,   будуть повторювати слова присяги: «обіцяю тобі любов, вірність та повагу». А щоб це завершення було ще більш збагаченим та плідним, 27 грудня  в парафії св. Софії в Житомирі відбувся день зосередження для родин.


Святу Месу очолив єпископ Олександр Язловецький, який під час проповіді наблизив постать св. Йоана – Апостола любові. пригадав, що Бог любить кожного з нас однаково, і що варто пригадувати собі про цю любов, особливо тоді, коли почуття мовчать і труднощі здаються надважкими. Після Святої Меси всі спільно помолились літанію до Святої Родини, а потім, кожне подружжя могло підійти та отримати індивідуальне благословення Пресвятими Дарами.


Молитовна частина завершилась спілкування з єпископом, де охочі могли поставити свої запитання для присутнього єпископа.  Атмосфера була настільки родинна та невимушена, що не хотілось розходитись, але ж треба було ще встигнути поспівати колядок та поділитись облаткою.