Події

День молоді в Мурафі

06 Червня, 2017

«Інтернет – можливість чи загроза» — під таким гаслом проходив в Мурафі на Вінниччині День молоді, який зібрав 220 осіб з Мурафського деканату. У програмі були: конференція о. Миколи Мишовського, в якій він говорив про правду й обман, який можемо зустріти в інтернеті.

Під час виставлення Пресвятих Дарів молодь робила іспит сумління, який передував сповіді, в цьому молодим людям допомагав о. Олександр Лукащук OFM

В проповіді під час Святої Меси о. Олександр Лукащук OFM звернув молоді увагу на важливість такого дороговказу як Святе Письмо.

Під час обіду молодь могла поближче познайомитись та ділитись пережиттям з Дня молоді. Після обіду конференція о. Ростислава Грабовського була присвячена позитивним та негативним сторонам інтернету, а також були обговорені поради доброго та властивого користування глобальною мережею.

Музичним оформленням цьому дні товаришувала молодь з Шаргорода.

Останнім пунктом програми були забави та виступ християнського гурту «Кана», під час якого молодь могла потанцювати, поспівати та послухати свідчень та порад учасників гурту, щодо доброго та щасливого життя.