Події

ДЕКАНАЛЬНИЙ ДЕНЬ МОЛОДІ В КИЇВСЬКІЙ ПАРАФІЇ ВОЗДВИЖЕННЯ СВЯТОГО ХРЕСТА

02 Квітня, 2019
30 березня 2019 року в святошинській парафії в Києві відбувся ІІ Деканальний день молоді. Гаслом події стали євангельські слова: «Цей брат твій був мертвий – і ожив, пропав – і знайшовся» (Лк 15, 32).

До свята долучилася молодь зі своїми пастирями з київських парафій, а також із Боярки, Ірпеня й Коростишева.


Єпископ Віталій Кривицький розпочав День молоді, засіваючи слово в молоді серця. Під час конференції, яка базувалась на розділі 15 Євангелія від Луки, він особливо зосередився на радості, яка походить від постанови піти до Отця й повернутися в Його дім. Спокуса бути вільним, незалежним, озброєним фінансово у цьому світі може призвести до втрати непроминального маєтку, який Христос дарував нам на хресті, роблячи кожного спадкоємцем у домі Отця. Але радість від очікування сповіді, у якій людина повертається не під гніт правил, а до любові Бога, до спілкування з Ним і Його присутності, виводить із мороку смерті до життя.


Після конференції учасники мали можливість поділитися одне з одним досвідом і роздумами над Божим Словом, разом пройти Хресну дорогу й об’єднатись у Літургії, яку очолив єпископ Віталій Кривицький. Після смачної вечері відбувся біблійний вечір, на якому молодь презентувала невеличкі пантоміми за євангельськими притчами та змагалась у знанні Божого Слова.

Юлія Бойко

http://kmc.media/2019/04/02/dekanalnyy-den-molodi-v-kyyivskiy-parafiyi-vozdvyzhennya-svyatogo-khresta.html