Події

Деканальна зустріч молоді в Одесі

20 Квітня, 2016

В Одеському деканаті 16 квітня відбувся Деканальний День зосередження для молоді. Зустріч пройшла в салезіянській парафії св. Петра.

День молитви розпочався з Via Lucis – Дороги Світла, яку підготував і провів о. Віталій Кривицький. Після цієї молитви с. Зита Врона, гоноратка,  поділилася з нами своїм досвідом пошуку та вибору свого покликання.

Після Адорації нас усіх запросили на обід, який приготували Сестра Анна Заінчковська з дівчатами. Куштуючи смачні макарони з сиром та м’ясом, ми спілкувалися один з одним, ділилися новинами, думками, ідеями, за столом лунав веселий сміх.

Потім ми мали змогу послухати конференцію, яку підготував о. Віталій. Темою була проблема розпізнання покликання.

День зосередження закінчився Службою Божою, яку відправили три священики – о. Артем Петренко, о. Віталій Кривицький, о. Дмитрій Ковальчук, в супроводі диякона Лукаша Грон та міністрантів. Під час проповіді о. Артем наголосив, що не всі сьогодні розуміють і приймають слова Ісуса, як і не розуміли під час Його земного життя. Тому ми маємо довіритися Господу, не боятися з Ним виплисти на глибину, де Він зробить для нас великі чудеса.

Після Служби ми мали нагоду отримати приміційне благословення о. Дмитрія та фрагменти Св. Письма, приготовані с. Яною Багінською, – Слово, яке має супроводжувати нас дорогою життя.

Щодо мене, то я змогла ще раз переглянути це питання та свою відповідь на нього, яку я вже маю. Було цікаво та корисно поговорити про усі перешкоди, які зустрічаються впродовж пошуку, зокрема численні страхи, як-то страх відповідальності, стереотипи та спокуси.

Я дуже вдячна організаторам та усім, хто допомагав у тому, щоб цей день відбувся, за цю можливість вийти на пустелю, побути на одинці з Богом, пізнати Його та себе глибше.

Бажаю всім знайти своє покликання, а потім вірно та відважно йти тією дорогою, яку у Доброті Своїй дав Отець. Пам’ятайте, що всі ми родом з Неба й маємо за ціль повернення до Дому, до Бога, бути спасенними.

 

Олена Корольова