Події

Дієцезіальний День Молоді в Одесі

15 Серпня, 2018

З 10 по 12 серпня 2018 року в м.Одеса пройшов Дієцезіальний День Молоді. В цих днях зголосились прийняти участь молоді люди не тільки з міст та сіл Одесько-Сімферопольської Дієцезії, але і з Києва, Хмельницька, Вінниці, Жмеринки і т.ін. Три дні молодь разом із духовними особами роздумувала над темою Дня Молоді: «Час збирати каміння». Молодість – це час коли можемо збирати каміння для того, щоб будувати своє майбутнє.

Спеціально до Днів Молоді в м.Одесі був написаний гімн, зміст якого повністю відповідав всім трьом дням роздумів над основною темою, яку освітлював в своїх конференціях отець Костянтин Морозов під час святих служб.

Щоденно Святу Месу звершував Єпископ-помічник Одесько-Сімферопольської Дієцезії Яцек Пиль. Окрім того, Його Високопреосвященство прийняв участь в одному з дуже важливих пунктів програми Днів Молоді – «Діалог з Церквою», де молоді люди мали змогу задати Єпископу будь-яке хвилююче питання, на яке одразу ж отримували відповідь.

Під час цих днів була також адорація, яка проходила в особливій атмосфері молитви «Тезе»; «2 уроки життя», в яких освітлювалась тема священства та подружнього життя; гра «Знайди свій скарб», де кожен мав виконати ряд завдань та привести свою команду до перемоги, винагородою за яку і був «скарб» зазначений у пункті програми.

 

Не можна не згадати концерт, який викликав масу задоволення, емоцій, вражень у всіх хто був на ньому присутній. Гурт «Під небом» на чолі з отцем Миколою Бистрицьким подарував молоді та всім одеситам незабутні враження від почутого та побаченого. Повз запальний флешмоб, наповнені чудовим змістом та музикою пісні, ніхто не міг пройти байдужим.

Завершився XIV Дієцезіальний День Молоді урочистою процесією з Пресвятими Дарами вулицями Одеси та святою месою, наприкінці якої, організатор ДДМ, о.Артем Петренко подякував всім за неймовірний час плідно проведений разом. Сподіваємось, що кожен, хто приймав участь в цих днях, поїхав додому наповнений духом радості, мудрості і світла. А вже за день після завершення Днів Молоді, мали змогу бачити світлини в інтернеті та чудові відгуки молоді, стосовно проведеного часу в Одесі з Богом. Тому в наступному році, чекаємо ще більше молодих сердець, наповнених жагою до спілкування і пізнання Бога та готуємо багато спальних місць.:)

Вероніка Кротович