Події

Дієцезіальна Оаза Мати Руху Світло-Життя та нічне чування перед Зісланням Святого Духа

25 Травня, 2018

19 травня 2018 року при парафії Святого Архангела Михаїла (Львів –Сихів), відбулась Дієцезіальна Оаза Мати  Руху Світло-Життя та нічне чування перед Зісланням Святого Духа .


Зустріч, вже традиційно, розпочалась привітанням молоді та коронкою до Божого Милосердя. Особливим гостем нашої зустрічі був архієпископ Мечислав Мокшицький. Під час Вечірньої, яку очолював наш пастир відбулось урочисте розіслання священиків та аніматорів на реколекції, що мало на меті виразити єдність літніх оаз з усією Церквою. Також, католицький гурт «Lux Mundi» презентував перекладений на українську мову оазовий гімн 2018 року – «Молоді серця».

Святкування продовжилося спільною вечерею – Агапе, де молодь також мала можливість спілкування зі своїм пастирем – арх. Мечиславом. Його ексцеленція побажав нам гарних канікул і відпочинку та заохочував всіх брати участь у літніх реколекціях.


Молитовне чування розпочалося урочистою Святою Месою. Під час Меси парафіяльна молодь, що належить до руху і проходить формацію 10 кроків до християнської зрілості, прийняли сьомий крок – Літургія. Під час спільної адорації пресвятих дарів молодь закликала Святого Духа та просила про Його дари і присутність у щоденному житті. Після спільної адорації учасники мали можливість приватної адорації до 7.00 ранку.

Завершилась чування молитвою Утрені. У неділю, спільною з парафіянами Святою Месою закінчилась зустріч наша зустріч.


Сподіваємося цей час був плідний для кожного.
Дякуємо Богові за цей час !