Події

ЧИ ПОТРІБЕН КАТОЛИЦЬКИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД?

21 Жовтня, 2019

Представники ініціативної групи для створення католицького дитячого садочка/школи у Києві, з благословіння ординарія єпископа Віталія Кривицького SDB та в рамках проекту “Зміцнення місцевої самоорганізації та громадської активності в Україні”, який організувала релігійна місія Римсько-Католицької Церкви в Україні “Карітас-Спес Україна”, просять розповсюдити анкету для батьків.

Отримані дані допоможуть сформувати уявлення про кількість потенційних учнів католицького навчального закладу, а також об’єднати активних та зацікавлених батьків у дієву команду.

“Наша мета створити умови та атмосферу для духовного, інтелектуального, емоційного, соціального та фізичного розвитку дитини в контексті біблійного світогляду та створити навчальний заклад, який виховує провідників суспільства, професіоналів для служіння в Україні та за її межами – в ім’я слави Божої, спільного блага й людської гідності”, – підкреслюють члени ініціативної групи.

Анкету можна заповнити – тут.

Заздалегідь дуже вдячні за допомогу!

Представники ініціативної групи (належать до спільноти “Домашня Церква” руху “Світло-Життя”) по створенню католицької гімназії в м. Києві: Юлія Бондарчук 067 287 38 20 (парафія Воздвиження Святого Хреста), Надія Серадзька-Петрик  067 923 16 22 (парафія Святого Миколая).