Події

А ти на чому будуєш? – про реколекції “Дім на скелі”

02 Лютого, 2018

З 26 по 28 січня у с. Гвардійське Хмельицької області відбулися реколекції на тему «Дім на скелі». Це був чудовий вікенд для молоді віком 18+. Організували цю цікаву зустріч з Богом для молоді брат-капуцин Сергій Воронюк OFMCap та сестра Служниця Святого Духа Світлана Мацюк SSpS. Протягом цього часу молодь отримала можливість розважати над основою, на якій ми будуємо наше життя, що є нашою опорою, рушійною силою та головним важелем руху у житті. 

«Кожний, хто слухає ці слова й виконує їх, подібний до розумного чоловіка, який збудував свій дім на скелі…» Саме ці слова з Євангелії від Матея вели нас ці три дні.

Цією скелею для нас є Господь і лише у його любові та силі все можливо. Молодь намагалась наблизитись до нього, відкрити свої серця через цікаві конференції про «скелю» любові і підтримки, про дію Бога у  житті кожного, про те, як читати Боже Слово (практичний вимір), літургію, адорацію, перегляд кінофільму, ігри, танці. Ми вчитись розуміти, ким ми є в очах Божих.

Учасники реколекцій мали змогу через цікаві науки брата-капуцина та сестри, через тишу, працю в малих групах краще пізнати себе, зблизитись з Богом. Спільна трапеза та спільна молитва також створювали атмосферу спокою, тепла і миру.

«Ми прославляли Господа у пісні, танці, слові! Ми вдячні йому за це запрошення! Бути на цих реколекціях» – із захопленням висловлювали свої думки присутні. Слава Богу за чудовий час! Й велика подяка настоятелю костелу у с. Гвардійське, брату-капуцину Сергію Воронюку та сестрі Служниці Святого Духа Світлані Мацюк. Марічка Люба, учасниця реколекцій