Події

7.12. 2018 ЗУСТРІЧ МОЛОДІЖНИХ ДУШПАСТИРІВ З БЛАЖЕННІШИМ СВЯТОСЛАВОМ ТА АРХІЄПИСКОПОМ МЕЧИСЛАВОМ МОКШИЦЬКИМ

08 Грудня, 2018

  7 грудня в приміщенні Центру ім Андрея Шептицького відбулась зустріч молодіжних душпастирів з главою УГКЦ Святославом та Архієпископом Мечиславом Мокшицьким. Всього на зустріч приїхало до 70 представників різних молодіжних рухів  та організацій. Все розпочалось з промов архієпископа Мечислава Мокшицького та блаженнішого Святослава, які розповіли про свої враження щодо діяльності Синоду Молоді. В цих промовах було відмічено, що сьогодні молодь в багатих країнах відчуває себе відкинутою, непотрібною. Молодь, особливо в багатих країнах, зневірюється через скандали, в яких фігурують священники. Вона осиротіла через руйнування інституту сім`ї.  Але молоде покоління бажає йти за Господом і шукає тих, хто їй в цьому допоміг. Вона хоче бачити в душпастирях приклад зрілого ставлення до віри.

На синоді молодь, яка приймала участь в засіданнях, чітко окреслила характеристики сучасного молодіжного душпастиря. Це має бути:

дозріла людина

людина що супроводжує молодь

допомагає молоді зрозуміти своє покликання

Після доповідей душпастирі задавали питання учасниками синоду. Питання болючі, іноді незручні. Було видно, що молодіжні душпастирі в Україні бажають працювати з молоддю і потребують підтримки від Церкви. Дякуємо всім, хто прийняв участь в цьому заході.

Друга зустріч "Форуму молодіжних лідерів та душпастирств УГКЦ та РКЦ" з Блаженнішим Святославом та Архиєпископом Митрополитом Мечиславом, як підсумок Синоду про Молодь, що відбувся в Римі з Папою Франциском.

Posted by Патріарша комісія у справах молоді УГКЦ on Reede, 7. detsember 2018