Події

25 – 26 серпня. Засідання Комісії в справах душпастирства молоді в Запоріжжі

26 Вересня, 2018

Сьогодні закінчилася зустріч Комісії Душпастирства Молоді, яка цього разу працювала в Запоріжжі. Очолив зібрання єпископ Ян Собіло. В роботі також взяли участь душпастирі з Одесько-Сімферопольської, Львівської, Києво-Житомирської, Харківсько-Запорізької дієцезій, делегати від молоді. Засідання комісії розпочалось молитвою. Після звіту про свою роботу, дієцезіальні душпастирі опрацювали та прийняли “Загальні положення діяльності дієцезіального душпастирства”, які чітко розписують функції священика, відповідального за душпастирство молоді в дієцезії. 

Після Служби Божої до нас завітала парафіяльна молодь


Після плідної праці члени комісії відправилися подивитися красоти нічного Запоріжжя. Головним пунктом програми стала прогулянка по ДніпроГЕС.

 

Другий день засідання розпочався Службою Божою, яку очолив єпископ Ян Собіло.

Конференцію “Як приготувати молодих людей до створення щасливої родини” провів Адріан Буковинський – провідний український фахівець з питань сім’ї та сімейний стосунків, кандидат філологічних наук, президент ВБФ “Симія”

По обіді був представлений календар заходів на 2018-2019 роки, які організовує комісія та в в яких вона може прийняти участь. Наступне засідання комісії відбудеться 12-13 лютого в Одесі.