Події

23 – 24 жовтня. IІ ЗУСТРІЧ ВІДПОВІДАЛЬНИХ ЗА РИМО-КАТОЛИЦЬКІ ДИТЯЧІ САДОЧКИ ТА ШКОЛИ В УКРАЇНІ

26 Жовтня, 2018

23 жовтня у м. Ворзель відбулась IІ ЗУСТРІЧ ВІДПОВІДАЛЬНИХ ЗА РИМО-КАТОЛИЦЬКІ ДИТЯЧІ САДОЧКИ ТА ШКОЛИ В УКРАЇНІ , на якій були присутні 25 учасників з 21 навчального закладу та 9 запрошених гостей. Це вже друга розширена зустріч мережі католицьких дошкільних закладів освіти, що проходить у форматі реформи освіти та імплементації нового освітнього законодавства, зокрема у секторі приватної освіти, де функціонують заклади освіти, засновані релігійними організаціями.

Зустріч була насичена різними конференціями:  „Як  співпрацювати з батьками?” провела с. Христофора Буштин (комісія освіти і виховання УГКЦ), „Програми християнської етики для дошкільних закладів” (комісія освіти і виховання УГКЦ),  „ Як написати грантовий проект? Фандрейзинг в практиці навчального закладу”  (п. Ілона Солодвей).

Директор Міжнародної Асоціації для Розвитку Християнської Освіти (MAPXO), Тетяна Чумакова  виступила з промовою „Разом можемо більше! Міжнародна Асоціація для Розвитку Християнської Освіти (MAPXO) як приклад співпраці між християнськими навчальними закладами”.  Директор Альянсу познайомила учасників зустрічі з комунікаційним форматом діяльності МАРХО:
– учасниками освітньої платформи (Міжнародного альянсу для розвитку християнської освіти) сьогодні є понад 90 закладів освіти, заснованих релігійними організаціями, (понад 30 чекають на членство);
– християнські університети ЄС (LCC International University, District 300) вже мають спільні програми партнерства у напрямку менеджменту освіти та сертифікації вчителів;
– дистанційні курси МАРХО (“Навчання по християнськи 4+”) тепер будуть доступні і вчителям – християнам, що викладають у загальноосвітніх школах..

„Ярмаркa  ідей” дала можливість розповісти учасникам про свою діяльність, та методами своєї роботи, а також ознайомитись з досвідом інших закладів.

Педагоги школи “Всесвіт” з Житомиру –  Наталія Нагилевська, Марія Левченко, Тетяна Костецька, провели тренінг „Як говорити про Бога під час уроку математики? ”, в якому показали методи Біблійної інтеграції в процес навчання

Щира подяка всім учасникам зустрічі за присвячення справі виховання дітей та збереження родинних цінностей!