Події

22 СЕРПНЯ – Круглий стіл “Ні переслідуванням і насильству за релігійною ознакою!”

19 Серпня, 2019

Генеральна Асамблея ООН цього року проголосила 22 серпня Міжнародним днем вшанування жертв насильства за релігійною ознакою. У зв’язку із цим Всеукраїнська Рада Релігійних Організацій (ВРРО), спільно з іншими релігійними, а також міжнародними і всеукраїнськими громадськими організаціями й об´єднаннями, які переймаються зазначеними у резолюції Генеральної Асамблеї ООН проблемами, проводять 22 серпня 2019 року (з 11 до 12 год.) у Києві в Укрінформі (метро Театральна) Круглий стіл “Ні переслідуванням і насильству за релігійною ознакою!”

Мета заходу – актуалізувати питання прав людини у релігійній сфері, озвучити факти переслідувань за віросповідною ознакою, ознайомити із позитивним українським та міжнародним досвідом у справі встановлення миру і толерантності між релігійними інституціями, окреслити можливі заходи, що сприятимуть зростанню міжрелігійного порозуміння в Україні. ВРРО навесні поточного року виступила з ініціативою вшанувати жертв переслідувань за віросповідною ознакою і встановити для цього в Україні День свободи совісті та віросповідань. Це святкування мало б також підкреслити важливість для України як свободи совісті, так і вільного розвитку Церков і релігійних організацій. Саме тому члени ВРРО ухвалення резолюції Генеральної Асамблеї ООН своєрідним продовженням своєї ініціативи, але у світовому масштабі.

Запрошуємо всіх, кому не байдужа проблема свободи совісті (теоретичний та практичний аспекти), хто зацікавлений в об’єктивному висвітленні історії та сучасному розвитку релігійних інституцій в Україні та світі, а також у розбудові культури миру і реальних перетворень в Україні, зокрема з питань захисту прав людини в сфері віросповідання, взяти участь у
Круглому столі.

ОРГКОМІТЕТ
Додаткова інформація:
Алла Баранова allabaranova@gmail.com 0676059170
Людмила Филипович lfilip56@gmail.com 0679599281