Події

22-25.02.2018 «ШКОЛА ІСУСА». ВІДБУВСЯ ДРУГИЙ ДЕНЬ МОЛОДІ В ЖИТОМИРІ

27 Лютого, 2018

У Житомирі відбувся другий День молоді «Школи Ісуса». Цього разу зустріч тривала з 23 по 25 лютого в парафії Божого Милосердя на Мальованці. Окрім місцевих дівчат і хлопців, приїхали гості з обласних парафій: із Довбиша, Кам’яного Броду, Яблонного, Соколова та інших. Темою з’їзду була зустріч Ісуса з Апостолом Томою.
Про це повідомляє сайт Товариства Католицького Апостольства.

«Кожен із нас, коли опиняється у складній ситуації, бачить зло, зазнає утисків, але замовчує це, залишаючись окремим від усіх, поводиться немов близнюк Томи», – сказав о. Леонід під час конференції. Метою її було попередити молодь про сучасні небезпеки, які можуть загрожувати правильному лідерству: марнослів’я, безпринципність, зазнайкуватість, жадоба влади й величі. Усе це манівці, які майбутнього лідера ведуть у нікуди. Отець наголосив, що Тома мав якості лідера, хоч до особистої зустрічі і зцілення він зовсім не вірив в Ісуса Христа.

На конференціях також йшлося про те, що слово «любов» не повинне бути повсякденним, адже воно має глибоке значення. До того ж, не треба плутати закоханість із любов’ю. Проповідник порівняв їх з інгредієнтами капучіно, які самі по собі просто компоненти, а смачний напій із них виходить лишень у поєднані.

Анна Ковальська