Події

17 – 19 ГРУДНЯ ТРЕНІНГ „ПРОФІЛАКТИКА СЕКСУАЛЬНОГО НАСИЛЛЯ ЩОДО НЕПОВНОЛІТНІХ”

18 Грудня, 2018

У Києві 17 – 19 грудня проходить тренінг „Профілактика сексуального насилля щодо неповнолітніх”. Співорганізаторами тренінгу є Комісія у справах душпастирства молоді РКЦ в Україні та Служба у справах дітей та сім’ї КМДА. В тренінгу приймає участь близько 30 осіб – соціальні працівники та психологи з Києва, делегати від католицьких дієцезій і чоловічих згромаджень з різних куточків України.

Тренінг проводять фахівці з Польщі:
о.Адам Жак – священик ордену єзуїтів, координатор Конференції Польського Єпископату щодо захисту дітей та молоді.
Єва Куш – психолог, сексолог і психотерапевт, аудитор в Синоді Єпископів (2008 і 2012), а також була президентом Всесвітньої Конференції Світських Інститутів (2004-2008).
Ганна Дебська – психолог з Варшави, багато років займається наданням допомоги дітям, батькам та фахівцям.

Ось як коментує цю подію співорганізатор тренінгу о.Міхал Воцаль SDB, заступник Голови Комісії у справах душпастирства молоді: „Захист дітей від насильства, в тому числі від педофілії, є особливо важливим завданням як для держави, так і для Церкви. Позитивним є те, що ми змогли відповісти на прохання міської адміністрації запросити фахівців та організувати тренінг. Сподіваюся на підвищення нашого потенціалу в цій сфері та ще кращого служіння дітям та молоді”.