Події

15-17.01.2019. Конференція для лідерів християнських навчальних закладів «Лідер, менеджер та інші складові успіху християнського навчального закладу»

19 Січня, 2019

 

МАРХО – велика мережа християнських закладів в Україні, яка активно пропагує християнське виховання та освіту в нашій країні. Кожного року кількість учасників Асоціації збільшується і на сьогоднішній день в ній зареєстровано 45 повноправних членів. Цей рік МАРХО розпочав з конференції для лідерів християнських навчальних закладів, на яку приїхало близько 60 людей.

Метою конференції стала не тільки інтеграція та спілкування членів асоціації, але і підвищення рівня християнських закладів. Акцент був зроблений на керуванні закладами:

– що потрібно знати о якостях лідера – християнина, щоб успішно втілювати їх у своїй роботі

– які якості лідера – християнина важливі в спілкуванні, в плануванні та керівництві персоналом

– планування роботи директора

– християнський світогляд як складова успіху

Спікерами виступили як українські спеціалісти,  так і гості з Нідерландів. Учасники конференції змогли показати і свій досвід. Так школа “Всесвіт” з Житомиру розповіла про проект “Хліб Емануїла”. Деякі школи поділились роботою з волонтерами…

Також була розглянута тема ролі християнської етики в навчальних закладах а також піднімалось питання: чи користуватися державною програмою з цього предмету, чи писати свої.