Події

14-16.03.2019 ШКОЛА МОЛОДІЖНОГО ДУШПАСТИРСТВА У ВОРЗЕЛІ

17 Березня, 2019

ШКОЛА ДУШПАСТИРСТВА МОЛОДІ У ВОРЗЕЛІ

Комісія у справах душпастирства молоді провела з 14 по 16 березня Школу душпастирства молоді.

Школа зібрала 30 учасників. Переважно це священики та сестри різних згромаджень. Розпочались заняття Службою Божою, яку очолив єпископ Ян Собіло.

 

Після смачної вечері учасники в ігровій формі розповіли про себе.

о. Міхал Воцял провів першу конференцію, що була присвячена поколінню z. Після теорії групи обговорювали проблеми сучасної молоді: надмірне захоплення Інтернетом, сучасні музичні напрямки, захоплення комп’ютерними іграми… Після обговорення, групи представили своє бачення цих проблем.

А на закінчення також в групах учні Школи Душпастирства Молоді будували вежі з підручних матеріалів: зефіру, спагетті, мотузки та скотчу. Виграла команда “Ми” під керівництвом єпископа Яна Собіли.

Другий день школи виявився дуже насиченим.
Після молитви та сніданку своє свідчення на тему “Молодь в пошуках Бога та віри. “Не формальні” відносини з Богом в повсякденному житті” дала Міріам Тубіі.

Наступна конференція була присвячена Синоду Молоді. Її провів о. Юстин Копитко. Після обіду до нас долучився єпископ Віталій Кривицький. Він провів конференцію про запобіжну систему виховання о. Івана Боско.

Після невеликої перерви психолог Олег Следь обговорив з учасниками проблеми невірних сімейних цінностей, які виникають у сучасної молоді.


День закінчився Службою Божою, яку очолив єпископ Віталій. 


Останній день був днем конкретного досвіду душпастирства молоді. Учасники Школи душпастирства молоді відвідали м. Фастів.
Нагадуємо, наступні заняття Школи душпастирства молоді відбудуться 26-28 вересня 2019 р.
#комісія_душпастирства_молоді