Події

Ірландська молодь віддаляється від церкви

26 Серпня, 2018

Напередодні візиту Папа Франциска до Ірландії, дослідницький інститут Barna Group, провів опитування серед молоді 14-25 років.

70 відсотків молоді вважають себе християнами, але кожен четвертий з них в даний час переживає кризу віри, а 40% визнають, що зазнали таку кризу в минулому.

Близько половини молодих ірландців, які заявляють, що вони є християнами, згодні з усім, про що говориться в Апостольському Символі Віри.

52% вірять в Святого Духа

кожен п’ятий – в прощення гріхів і лише 15% –  в вічне життя.

Дослідження також показує, що більша частина суперечок викликає ірландське вчення Церкви про сексуальність. Майже 81% принаймні частково погоджується з твердженням, що “церковне вчення про сексуальність і гомосексуалізм є неправильним”, і близько 45 відсотків повністю погоджується з цим твердженням.

Що стосується релігійної практики, дослідження показують, що серед ірландських підлітків віком від 14 до 25 років, які ототожнюють себе з християнством:

56 відсотків стверджує, що принаймні один раз на шість місяців приймають Святе Причастя,

54% під час навчального року має особисту молитву,

40% моляться разом з іншими.

19 % принаймні раз на 6 місяців приступають до сповіді.

14%  читає систематично Біблію.

Пекло бояться 18 % молодих ірландців.

51 % вважають, що існує надто багато проблем між християнськими Церквами

79% вважають, що вони можуть бути хорошими християнами, незалежно від приналежності церковної громади Лише одна третина заявляє, що Церква стала для них більш привабливою завдяки пастору або священику, тоді як більше половини сказали, що на таку ситуацію вплинула їхня мати.

Близько 55% не знають таких дорослих людей, які могли б поговорить з ними про віру.

Кожен четвертий молодий ірландець заявляє, що хоче, щоб його життя було відображенням його особистих стосунків з Ісусом.

За матеріалами ekai.pl