Події

ІІ ФОРУМ ДУШПАСТИРСТВА МОЛОДІ Другий день

20 Жовтня, 2019
 
Другий день форуму розпочався ранковою Архиєрейською Божественною Літургією, яку очолив Архієпископ і Митрополит Львівський, владика Ігор Возняк . Архієпископ поблагословив та привітав учасників словами :”Як добре, що ви є тут на такому побожному заході”.
Душпастирі та молодіжні лідери роздумавали та спілкувалися протягом другого дня на тему євагелізації в соціальних медіа. Розпочали з панельної дискусії за участі о.Вячеслава Гриневича, священника-блогера о. Сергія Гончарука (Падре Сержа), мотиваційного спікера Марічки Галюк та о.Міхала Воцяла.
 
Думки дня:
1) Священнослужителі не комунікують між собою. Бояться наслідків, тому що це може не вписуватись в мислення їх лідерів.
2)Публікація в інтернеті не завжди є ознакою пихи
3)Потрібно бути щирим, досить брехати
4)В нас є купа всього – але потрібно це об’єднувати
5)Можливо, Церкві потрібна нова криза, аби зрозуміти що ми займаємося не тим
6)Біблія є відвертою і радикальною
7)В нас немає проблеми з контентом, в нас є проблема з комунікацією
Програму продовжила праця в малих групах, де учасники залучалися до практики, завданням якої стало створити євагелізаційні публікації в соцмережах.
В цікавій формі відбувався обмін досвідом успішних та неуспішних проектів на місцях серед лідерів та душпастирів під час ярмарки організацій. Учасникам форуму потрібно було пройти 7 кіл, в кожному з яких було озвучено питання. Зокрема про фінанси, партнерів молодіжних католицький рухів в Україні, приклади досягнень та падінь.
Завершилася програма заходу підсумками, які узагальнив о.Ростислав Пендюк, голова Патріаршої комісії у справах молоді УГКЦ.
#далібуде