Події

ІІІ ТИЖДЕНЬ ВИХОВАННЯ. ТАТО ВДОМА. 10 ОЗНАК ДОБРОГО БАТЬКА…

04 Червня, 2019

“Іноді найбідніша людина залишає своїм дітям найбагатшу спадщину” (Рут Е. Ренкель)

Всі батьки різні, але що відрізняє доброго батька, це відданість до свого обов’язку і здатність любити дитину безумовною любов’ю.
Приведений список можна вважати “найбільшими хітами” доброго тата:

1. Комунікація

Розмова – необхідний метод в вихованні дитини. Вона може бути серйозна, жартівлива, спонтанна, або ретельно спланована. Кожна розмова з вашою дитиною є безцінною для її формування .

2. Повага та любов до своєї дружини

“Найважливіше, що батько може зробити для своїх дітей, любити їх матір”. (Преподобний Теодор Гесбург)

Ваш син буде відноситися до майбутньої дружини так само, як ви ставитеся до своєї дружини. Нажаль, наша спільнота перенасичена чоловіками, які не хочуть брати на себе відповідальність, та жінками з низькою самооцінкою. Ми щодня бачимо приклади безпорадності чоловіків та жіночої розбещеності. І боротися з цім можна тільки добрим прикладом в родині, виказуючи вашій дружині любов і повагу, яких вона заслуговує.

3. Читання книжок

Кожен раз, коли ви читаєте книжку своїй дитині, ви поринаєте в особливу атмосферу, яка ще більше зближує вас. Тато додає забавні голоси та дивні рухи, коли він імітує героїв історії. Очі вашої дитини світяться, у неї з’являється усмішка на обличчі і ця розповідь запам’ятається дитині на все життя.

4. Тато – охоронець

Говорячи про безпеку, діти очікують того, щоби ви змогли завжди її захистити. Успішний батько має дітей, які знають, що тато завжди їх захистить, не зважаючи ні на що. Він великий, волосатий, люб’язний охоронець … лютий, коли потрібно, але ніжний, люблячий і вірний до самого кінця.

5. Друзі

Друзі є важливою частиною життя вашої дитини. Швидше за все вони проводять більше часу в компанії своїх близьких друзів, ніж з вами. Це дуже великий вплив, який не знаходиться під вашим контролем. Важливо, щоб ви мали відносини з цими друзями. Прикладайте зусилля для того, щоб знати їх, а також їхніх батьків.

6. Дисципліна

– Зачекай, поки батько повернеться додому. –
Чи часто дитина чує таку фразу?
Дисципліна – це відповідальність, яку відчувають всі батьки. Це звичайно, нелегко. Але відсутність дисципліни приводить до неконтрольованої поведінки, егоїзму. Успішний тато є сам дисциплінований, а також слідкує за дисципліною своїх дітей. В подальшому вони зможуть слідкувати за своєю поведінкою та будуть послідовними в діях.

7. Людина гарного гумору

Чудовий тато веселиться зі своїми дітьми. Вони разом жартують, сміються, грають… Немає потреби бути коміком світового класу. Жартувати з татом – це велике задоволення для всіх дітей. Але в цих жартах тато показує рівень гумору та жартів. Дитина не буде опускатися до вульгарності, якщо тато навчить дитину правильно веселитись.

8. Педагог

У житті є багато уроків, які можна вивчити легким або важким шляхом. Тато – голос досвіду. він діліться своєю мудрістю зі своїми дітьми. Ваша порада не завжди буде прийнята дитиною, але вона завжди повинна бути надана. Не бійтеся того, що дитина зазнає невдачі. Просто будьте з нею та підтримуйте в важких ситуаціях. Дитина, яка бачить Вашу участь в її проблемах, буде більш спокійно приймати ваші поради.

9. Духовний лідер

Мудрий батько розуміє, що Бог є завжди поруч. Довіра до Бога є наріжним камінням у житті успішної родини. Допоможіть своїй дитині зростати у вірі. Будьте людиною, яка слухає та виконує волю Божу.

10. Приклад

“Мій батько не говорив мені, як жити” (Clarence Budington Kelland)
Багато батьків роблять помилку коли, маючи дітей, забувають про власне життя. Вони повністю присвячують себе дітям і втілюють свої мрії та надії в дітей. Будьте прикладом для них. Покажіть їм, як жити позитивно – з пристрастю, бажанням і радістю у всьому, що ви робите.

www.allprodad.com/10-ways-to-know-you-are-a-successful-fat…/